Dodany: 2010-09-03 14:24:37

Dobre i złe pozycjonowanieInternet zalany jest milionami stron. Wciąż powstają nowe. Wyszukując jakąs popularną frazę możemy być pewni, że wyświetli nam się mnóstwo wynikó wyszukiwania. Wiele z nich okazać się może zupełnei bezużytecznym spamem.

 

W całym tym gąszczu wyszukiwania nasza strona, nawet jeśli jest profesjonalnie przygotowana i dobra pod względem merytorycznym, może gdzieś się zagubić. Dlatego warto zainwestować trochę funduszy w pozycjonowanie naszych stron. Czym jest pozycjonowanie stron? Otóż pozycjonowaniem nazywamy szereg działań, które spowodują, że po wpisaniu wybranej frazy w wyszukiwarkę, nasza strona wyświetli się jako jedna z pierwszych. Dla użytkownika jasnym będzie, iż skoro wyszukiwarka naszą stronę wyświetla jako jedną z pierwszych, to jest ona najbardziej odpowiednia dla nas. Samodzielne pozycjonowanie stron może okazać się bardzo trudne. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.

 

W świecie pozycjonowania mówi się o dwóch typach pozycjonowania, tak zwanym dobrym pozycjonowaniu i złym pozycjonowaniu. Dobre pozycjonowanie z miarę naturalny sposób zwiększa ruch na stronie, co powoduje podniesienie jej pozycji w rankingach. Złe pozycjonowanie wiąże się z wykorzystaniem kilku technik, które są nieaceptowane przez wyszukiwarki. Złe pozycjonowanie w krótkim czasie może wysoko wynieść stronę, jeśli jednak zostanei zauważone, strona najparwdopodobniej zupełnie zostanie z wyszukiwarki wyrzucona.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dobre i złe pozycjonowanie
Nick: